Учредиха първата асоциация на създателите на съдържание
Българска асоциация на създателите на съдържание (БАСС) беше официално регистрирана в Търговския регистър. Това е първата организация в България, създадена с цел да обедини и защитава създателите на съдържание, както и да подпомага развитието на инфлуенсър маркетинга и дигиталната индустрия.
Асоциацията ще работи за утвърждаването на етични и прозрачни професионални стандарти, защита на правата на създателите на съдържание и изграждането на устойчива среда за развитие.
Сред учредителите на БАСС са някои от най-уважаваните и разпознаваеми лица в индустрията у нас: Радостина Христова, Александра Богданска, Слави Панайотов, Дария Станчева, Венета Романски, Ивайло Драгиев и Климент Йончев.
Основни цели на БАСС:
-
Насърчаване на професионализма и повишаване на стандартите в инфлуенсър маркетинга са;
-
Защита на правата и интересите на създателите на съдържание в България;
-
Разработване на обучителни програми и инициативи, подпомагащи създателите на съдържание в тяхното професионално развитие;
-
Организиране на събития и семинари, насочени към изграждане на устойчиви партньорства с бизнеса;
-
Налагане на етични и прозрачни бизнес практики в тази динамично развиваща се индустрия.
Всеки създател на съдържание може да кандидатства за членство чрез официалния уебсайт на асоциацията – www.bcca.bg.
Председателят на БАСС, Радостина Христова, коментира:
"Асоциацията си поставя за цел да утвърди етични и прозрачни стандарти в дигиталното пространство, да повиши качеството на съдържанието и да създаде условия за устойчиви партньорства между инфлуенсърите и бизнеса. БАСС ще работи за изграждането на по-устойчива и професионална среда за дигиталните създатели в България”, коментира Радостина Христова, председател на БАСС.
За повече информация: info@bcca.bg;
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите
На днешната дата |Дара се завърна в България след историческата победа на „Евровизия“
България |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
България |Няма желаещи да правят мляко и сирене по БДС
България | Advertorial |На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите
На днешната дата |СЗО обяви епидемията от ебола в Конго и Уганда за извънредна ситуация от международно значение
Наука и Здраве |Дебют на румънския тенор Даниел Магдал в Софийската опера
Култура |Най-непревземаемите замъци на Европа
Маркетинг |Турция заплашва да "шокира Европа" с вълна от бежанци
Свят | Advertorial |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.