60 нелегални имигранти са задържани в София
Общество
Обновена 08:39ч., 21.05.2015
Около 60 души, между които и три деца, са били задържани късно снощи при специализирана операция на ДАНС, полицията и сектор "Миграция" срещу нелегалната миграция в столицата.
Акцията е продължила около 2 часа. Проверени са сгради и хостели, пише Нюз.бг Повечето задържани са от афганистански произход.
Засилено полицейско присъствие и проверки на документи е имало в района на бул. "Мария Луиза". Пропускани са били само коли на Градския транспорт.
След приключването на акцията полицейските екипи са останали на мястото още известно време, но движението се е осъществявало нормално.
В района са били разположени пет полицейски патрула и един бус на служба „Миграция”.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |Как да задържите повече клиенти?
Маркетинг |На днешната дата, 9 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Най-старата банка в света Monte dei Paschi има купувач за 30 милиарда евро
Финанси |Китай помага за задържане на цените на петрола под $100 за барел, но това няма да продължи дълго
Енергетика |Как да задържите повече клиенти?
Маркетинг |На днешната дата, 9 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |Най-старата банка в света Monte dei Paschi има купувач за 30 милиарда евро
Финанси |„Булгартрансгаз” планира да инвестира близо 1 милиард лева в развитие на газовата инфраструктура
Енергетика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Saint-Gobain България с нов главен изпълнителен директор
Мениджмънт | Advertorial |Китай помага за задържане на цените на петрола под $100 за барел, но това няма да продължи дълго
Енергетика |ADVERTORIAL
Алианц Банк България и Групата на ЕИБ осигуряват 340 млн. евро за бизнеса в България
Национална библиотека „Св. св. Кирил и Методий“ и blink обединяват усилия в дарителска кампания за реставрацията на емблематичната сграда на библиотеката
Коментари
Няма въведени кометари.