В "Арена Армеец" провеждат и изпити

Общество

Най-голямата и модерна закрита спортна зала в България - "Арена Армеец" се оказва подходящ терен не само за концерти и спортни надпревари, но и за умствени състезания. В 10.00 ч. днес в нея започна изпит за нотариуси.

628 души са допуснати до препитването, съобщи БНР. Те се състезават за общо 111 места. Изпитът е в два етапа - писмен и устен изпит, като първият етап ще пресее кандидатите.  До устен ще се само тези, които са издържали писмения изпит с оценка над добър (4).

Заявления за участие в конкурса са подали общо 684 кандидати. 56 от тях обаче, с нередовни документи не са отстранили нередностите в срок и са изгубили право за участие в конкурса, уточнява БНР.
 

Броят на свободните места за нотариуси е 111. Най-много свободни бройки са обявени за Сливен и Шумен - по 6.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Знаменит фитнес треньор разкри 3-те най-прости правила за отслабване
БНБ: Депозитите на домакинствата у нас нарастват с 19% към края на май
Oreo си партнира с K-pop групата BTS за кампания в над 80 държави
Първи трейлър на филма „Часът на чудовището“
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Христанов: Ще режем заплати на шефове на държавни горски предприятия
Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента - 22%
Златните правила на Джон Дейвисън Рокфелер
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Изненадващата причина другите постоянно да ви разочароват
ABSOLUT представя уникалната си арт колекция на изложба в София
Джеф Безос влиза в съревнование с Илон Мъск на два фронта