Разпитват двамата ранени при престрелката в София вчера

Общество

Предстои полицията да разпита двамата мъже, които снощи бяха простреляни на столичния бул. "Черни връх". Те са настанени в Пирогов и ВМА и състоянието им е стабилно, съобщава Дарик.

Двамата бяха простреляни вчера около 17,45 ч. близо до мол "Парадайс" от охранител на един от офисите в района. Той обяснил на полицията, че е бил провокиран. Още снощи мъжът беше задържан на мястото на инцидента и разпитан.

Предстои материалите по случая да бъдат докладвани в прокуратурата, която да прецени дали да поиска мярка "задържане под стража" за охранителя. Все още не е ясно в коя фирма работи мъжът.

В района има няколко луксозни автокъщи, застрахователни офиси и елитно частно училище. Мястото е много оживено, още повече в края на работния ден.

Огледът на местропроизшествието след инцидента снощи блокира движението в района на "Черни връх" за повече от три часа.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
Гергана Манолова е новият изп. директор на Сдружението на фамилния бизнес в България
Роналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
Феновете на Тейлър Суифт купиха фасове и боклуци от сватбата ѝ за по 25 долара бройката
Ройтерс: Марк Зукърбърг казва, че технологията за AI агенти напредва по-бавно от очакваното
Пентагонът създаде централизиран команден център за дронове
„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
Марта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Турция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“
Президентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия