Тежка катастрофа между маршрутка и лека кола в столицата

Общество

Тежка катастрофа е станала тази сутрин между маршрутка и лек автомобил на кръстовището на булевардите "Константин Величков" и "Александър Стамболийски".

За момента има данни за 6 или 7 пострадали, съобщава Нова телевизия. Двама души са откарани в "Пирогов".

И двамата шофьори се обвиняват взаимно, че са преминали през кръстовището на червено. На мястото на инцидента са пристигнали три линейки, които помагат на ранените.

Очаквайте подробности.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Преживяване, което клиентите ще запомнят
На днешната дата, 29 юли. Рождениците днес
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Изкуственият интелект е напът да унищожи кол центровете
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Цитат на деня
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София