Над 100 души загинаха при пожар в индийски храм
Свят
Обновена 09:51ч., 10.04.2016
Броят на жертвите на пожара, който обхвана храм в южния индийски щат Керала, достигна 102 души, предаде вестник Hindu, пише агенция Фокус.
Пожарът е избухнал в неделя по време на фестивал на фойерверките в град Паравур, в щата Керала.
Пламъците са предизвикани от активирането на фойерверки в помещение, в което фойерверките са били приготвени за края на фестивала.
Индийският премиер Нарендра Моди изрази съболезнования на семействата на жертвите и съобщи, че скоро ще пристигне на мястото на трагедията.
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Експертни комисии ще обследват пораженията по земеделските насаждения в 5 области
Общество |Secret Service на САЩ съобщи за рекордно ниво на заплахи срещу Тръмп и други охранявани лица
Свят |Ferrari пуска на търг първия си електрически автомобил за 1,1 милиона долара
Автомобили |Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество |Новата Антикорупционна комисия ще заработи с четирима, а не с петима членове
Политика |Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Технологии | Advertorial |Времето: Слънчево утро, но следобед ще се заоблачи, а на места и ще превали
България |ЕС одобри сливането на Paramount и Warner Bros за 110 милиарда долара
Компании |На днешната дата, 23 юли. Рождениците днес
На днешната дата |САЩ и Саудитска Арабия подписаха знаково ядрено споразумение
Свят |25 безполезни, но много любопитни факти
Маркетинг |Цените на петрола се повишиха до шестседмичен връх на фона на ескалацията на напрежението в Близкия изток
Енергетика |Върнете стратегическия сторителинг обратно в центъра на растежа
Маркетинг |ADVERTORIAL
Две престижни международни отличия за успешния преход на България към плащания в евро
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Коментари
Няма въведени кометари.