Шокиращо разкритие: Съветник на Буш убит заради мъртвите птици в Арканзас

ЕС

Мистерията с изпопадалите от небето мъртви птици в американския щат Арканзас стана още по-зловеща след разкрития, публикувани днес на сайта на „EU Times".

Публикацията цитира в резюме доклад на руското военно разузнаване до премиера Путин, в който се твърди, че един от най-добрите американски експерти по биологическо и химическо оръжие Джон Уилър, който е бил съветник и на президента Джордж Буш е бил брутално убит, защото е заплашил, че ще разкрие истината за смъртта на птиците.

Тялото на Уилър било намeрено в шахта за смет край гр. Уилмингтън, като преди това експертът е бил забелязан във влак от Вашингтон за Уилмингтън.

Руското разузнаване твърди в докладната записка, че според Уилър масовата смърт на птиците е причинена от опити на военните с отровния газ фосген, което довело до унищожаване и на други животни.

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Знаменит фитнес треньор разкри 3-те най-прости правила за отслабване
БНБ: Депозитите на домакинствата у нас нарастват с 19% към края на май
Първи трейлър на филма „Часът на чудовището“
Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Христанов: Ще режем заплати на шефове на държавни горски предприятия
Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента - 22%
Златните правила на Джон Дейвисън Рокфелер
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Изненадващата причина другите постоянно да ви разочароват
ABSOLUT представя уникалната си арт колекция на изложба в София
Джеф Безос влиза в съревнование с Илон Мъск на два фронта