Братя Пулеви откриха боксова академия
Кубрат и Тервел Пулеви откриха собствена боксова академия. Целта й е да развива българския спорт. Двамата боксьори са вложили около един милион лева.
„Правим това за хората. Не за печалби, а всеки, който желае да тренира, е добре дошъл. Идеята е да се развие боксова академия. Искаме спортният център да бъде цялостен, не само бокс. Вече имаме и деца, които тренират. Треньор в школата е Борисалв Бояджиев. Таксата за детските групи е символична. Идеята не е да правим пари. Тя е 30 лева и има неограничен брой тренировки. Залата не е официално открита. Ще има официално откриване, на което ще има доста известни личности", заявиха боксьорите, цитирани от Канал 3.
„Инвестицията е около 1 милион лева. Парите са изкарана с пот и кръв. Клубът се казва „Боксова Академия”. Трябва да има развитие на спорта. Идеята не е от вчера ако ние не го направим кой? Хубаво е и държавата да помага с тези неща, а не само успелите спортисти да правят сами академии, фондации", посочват Пулеви.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Думи и фрази, които подкопават вашия авторитет
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 21 април. Рождениците днес
На днешната дата |Барак и Мишел Обама няма да подновят многогодишния си договор с Netflix
Бизнес |САЩ ще бъдат домакин на нови разговори на Г-20 за влиянието на войната върху храните и торовете
Свят |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 април
Хороскоп |Думи и фрази, които подкопават вашия авторитет
Техники за успех |Барак и Мишел Обама няма да подновят многогодишния си договор с Netflix
Бизнес |Япония предупреждава за повишен риск от мегаземетресение след силния трус
Свят |На днешната дата, 21 април. Рождениците днес
На днешната дата |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |При 100% обработени протоколи: Пет партии в парламента, Прогресивна България печели, ГЕРБ - втори, ПП-ДБ - трети
България |Цитат на деня
Цитат на деня |ADVERTORIAL
Българската Pontica Solutions се превърна в предпочитан партньор на световните финтех лидери
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
Коментари
Няма въведени кометари.