Юношите загубиха от Хърватия в първия мач от Евро 2015

Политика за бисквитки

Българските юноши до 17 години тръгнаха със загуба на европейското първенство, чийто домакин е страната ни.

Мачът, с който бе открит турнирът се игра на стадион "Берое" в Стара Загора и завърши с 2:0 за хърватите.

Първият гол падна в 24-ата минута, когато Мрко Бабич за четвърти път от началото на мача стигна до голово положение през българската вата.

Хърватите бяха по-добрия отбор. В състова на гостите имаше поне четирима играчи, които вероятно още това лято ще са обект на интерес от страна на европейските грандове, пише „24 часа”. За някои се говори, че вече имат подписани договори, както например за капитана Моро. Десетката на хърватите изглежда напълно завършен футболист, допусна първата си грешка при подаване чак в 39-ата минута, а до края на мача на практика сбърка само още веднъж.

След почивката българити изглеждаха по-равностони. Имаха и няколко положения, при които можеше да падне изравнителен гол. Хърватите от своя страна намалиха оборотите и дадоха да се разбере, че напълно ще са доволни и на минимална победа. В добавеното време тя стана и по-убедителна след втори гол на резервата Блечич.

В другия мач от група "А" Австрия и Испания завършиха 1:1. „Следващият мач на българите е срещу Испания на 9 май.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Президентът на UEFA Чеферин оттегли кандидатурата си за шеф на FIFA
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Сутрешният ритуал, който помага на мениджърите да бъдат по-продуктивни и да избегнат прегарянето
Застрашават ли дроновете търговското корабоплаване в Черно Море?
Застаряващото население на Германия тласка социалните разходи до рекордно високи нива
На днешната дата, 25 август. Рождениците днес
Световни шампиони купиха футболен клуб, чиято стойност се е увеличила 60 пъти за шест години
Звездите за бизнеса от 24 до 30 август: Фокусът преминава от големите обещания към конкретните резултати