Най-забавните снимки на животни през 2015 година

Цитат на деня

Дивият хамстер с пълни с храна бузи и тиха решителност, изписана по косматите му вежди, спечели на своя фотограф приза за най-смешна снимка на животно в дебютното издание на конкурса Comedy Wildlife Photography.

Хамстерът, или по-скоро Джулиън Рад, австриецът зад фотоапарата, победи стотици опоненти за отличието и си спечели едноседмична екскурзия до Танзания и Nikon D750.

Предвид факта, че състезанието се провежда за първа година, броят на участниците – 1500 – е доста впечатляващ. Сили мериха фотографи от Ирак, Македония, Уругвай, Белиз и Шри Ланка. Това доказва, че изображенията на глуповато изглеждащи животни намират специално място в сърцето на всеки, независимо от националността. 

И тъй като смехът е здраве, британският вестник Telegraph ни предлага да се посмеем и с останалите фотографии, попаднали в Топ 10. Вижте!

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

2026 г. изисква прекалибрирана дигитална маркетингова стратегия
Ресторантите се очертават като светъл лъч за растежа на работните места в САЩ
Израел атакува Иран, напрежението в Близкия изток ескалира
Илон Мъск и Марк Кюбан са на различни мнения за връзката между парите и щастието. Кой е прав?
Тръмп потвърди, че САЩ са започнали военна операция срещу Иран
Мелания Тръмп става първата съпруга на президент, която ще председателства Съвета за сигурност на ООН
Обновената крипта на пруската династия отново отваря врати в Берлин
Времето: Изпращаме февруари със слънце и вятър