Алиосман Имамов бе избран на мястото на Христо Бисеров

Алиосман Имамов бе избран на мястото на Христо Бисеров

Народните представители избраха председателя на парламентарната комисия по икономическа политика и туризъм Алиосман Имамов от ДПС за заместник-председател на Народното събрание на мястото, освободено преди 10 дни от Христо Бисеров.

„За” гласуваха 114 народни представители, „против” – 103, а шестима се въздържаха, предаде „Фокус”. Кандидатурата на Имамов бе предложена от лидера на ДПС Лютви Местан. Мястото на заместник-председател на Народното събрание беше освободено от Христо Бисеров, който напусна парламента и замрази членството си в ДПС по свое желание.

Алиосман Ибраим Имамов е роден на 20. март 1953 г. в с. Абланица. По професия е преподавател по статистика и иконометрия. Владее английски и руски език, женен.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

През 2025 година изкуственият интелект ще изхвърли емисии въглероден диоксид колкото цял Ню Йорк
Lexus използва генеративен изкуствен интелект за нов празничен спот
На днешната дата, 25 декември. Рождество Христово, Коледа
Проруски хакери твърдят, че са извършили кибератака срещу Френската пощенска служба
Зеленски: Последният мирен план предвижда възможно изтегляне на Украйна от изтока
Венецуела обвинява САЩ в „изнудване“ за конфискуването на петролни танкери
Хиляди хора се стичат към Витлеем, за да съживят коледния дух след 2 години война в Газа
Археолози: Древен „воден култ“ е изградил монументи, по-стари от Стоунхендж