Тигър избяга от клетката си в столичния зоопарк

Общество

Тигър е излязъл от клетката си в зоопарка в София, съобщиха от Столична община. Животното е попаднало в затвореното помещение в залата с рибките.

Причината за инцидента е невнимание от страна на работниците, които се грижат за него. Посетителите на зоопарка в залата с аквариумите, където се намират и клетките с тигъра, лъвовете, са били изведени без паника от сградата.

Зоопаркът е затворен за посетители, посочва "Дарик". По спешност е извикан ветеринарен специалист, за да упои тигъра.

От управата на зоопарка заявиха, че ще търсят хуманно отношение към животното.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Цената на електроенергията за бизнеса скача с над 43%
Доналд Тръмп ще отбележи 80-ия си юбилей с турнир по ММА в Белия дом
Политически обрат в Румъния: кандидатът за премиер върна мандата
Министър Илин Димитров: България е на последно място в ЕС по ръст на чуждестранни туристи според Евростат
Референдум в Швейцария може да постави под въпрос свободното движение с ЕС
Британските въоръжени сили са прехванали кораб от руския сенчест флот в Ламанша
Зеленски: Украйна е готова да отвори шест клъстера от преговорите за членство в ЕС
Кибератака прекъсна временно електронните банкови услуги в Иран