Принц Хари и Меган Маркъл прекратиха договора за 20 млн. долара със Spotify

Принц Хари и Меган Маркъл прекратиха договора за 20 млн. долара със Spotify

Принц Хари и Меган Маркъл прекратиха отношенията си с платформата Spotify, три години след като подписаха договор за 20 милиона долара, съобщава New York Post. Подкастът „Archetypes“ на херцогинята на Съсекс вече няма да излиза в платформата Spotify, въпреки че оглави класациите миналата година. Според вътрешни лица мотивите са, че Меган Маркъл и принц Хари "не са създали достатъчно съдържание" след сключването на сделката.

Spotify и Archewell Audio заявиха в съвместно изявление, че "взаимно са се съгласили да се разделят и се гордеят с проекта, който направиха заедно". Въпреки това, говорител на двойката каза пред репортери, че Меган ще продължи да работи по подкаста си. „Меган ще продължи да разработва съдържание за Archetypes на друга платформа“, казва говорител на компанията на двойката Archewell Productions пред The ​​Wall Street Journal.

Подкастът Archetypes стартира в Spotify през август 2022 г. В официалното прессъобщение се казва, че подкаст поредицата на Меган Маркъл ще „проучи етикетите, които се опитват да държат жените настрана“. Серина Уилямс, Марая Кери, Парис Хилтън, Маргарет Чо и Минди Калинг станаха гости на изданията на Archetypes. По-рано беше съобщено, че принц Хари и Меган Маркъл ще стартират нов проект в Netflix.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Откритие: Древни статуи пренаписват праисторията на човечеството
Нова технология предотвратява увреждането на реактивни двигатели от пясък
Борисов: ГЕРБ ще отстъпи от вдигането на пенсионната вноска и данък "дивидент"
Скандал: Тарантино обвини създателя на „Игрите на глада“ в плагиатство на японски роман
Украинските антикорупционни органи претърсват дома на началникa на канцеларията на Зеленски
Виктор Орбан ще се срещне с Владимир Путин в Москва за енергийни преговори
Тръмп обеща да спре за постоянно миграцията в САЩ от „страни от третия свят“
The Wall Street Journal: Германия има 1200 страници таен план за война с Русия