ГЕРБ ще отиде на срещата с ИТН, но няма да подкрепи третия мандат

Общество

ГЕРБ ще отиде в събота на преговорите с "Има такъв народ", но няма да подкрепи третия мандат. Това заяви в кулоарите на парламента лидерът на партията Бойко Борисов. 

"Време е за държавници, но то беше време и преди две седмици. Сиреч, времето си е едно и също и считам, че тези преговори са полезни, защото биха ни научили на повече мъдрост за след изборите", каза Борисов, цитиран от БНТ. 

На въпрос ще участва ли лично в преговорите, Борисов отговори: "Ако и Слави Трифонов участва". 

Ако наистина има заговор за свалянето на председателя на парламента, ГЕРБ няма да преговарят с никого, стана ясно от думите му. "Това означава ново мнозинство преди изборите, един много разсърден ГЕРБ - просто не ги съветвам да го правят. Преглътнахме нашите арести, преглътнахме Росен Желязков, но за Рая партията няма да го преглътне и ще ликвидира всякакви възможности за каквито и да е преговори в бъдеще", добави Борисов. 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Не натрапвайте реклами, които никой не иска! Правете оферти, които не могат да игнорират
Чувствата, които мотивират служителите да бъдат продуктивни и да вършат най-добрата си работа
Френският вятър в AI платната на Европа
Цитат на деня
На днешната дата, 29 август. Рождениците днес
Над 22 000 ученици в България развиха умения по киберсигурност с подкрепата на Visa и „Заедно в час“
Цената на търпението без вода: „Топлофикация София” има план да подмени над 40 км тръбопроводи