Принцеса Кейт направи изненадващо първо публично посещение след края на химиотерапията
Принцесата на Уелс Кейт Мидълтън се появи неочаквано заедно със съпруга си принц Уилям на посещение в Саутпорт, където проведоха лична среща с опечалените семейства на три деца, убити при нападение с нож през юли. Това е първият официален публичен ангажимент на Кейт, откакто приключи химиотерапията си, съобщи BBC.
Кралски източници казват пред медията, че тя е решила да се присъедини към принц Уилям, за да покаже своята „подкрепа, съпричастност и състрадание към местната общност“. След като химиотерапията й приключи, Кейт започна постепенно да се връща към официалните си задължения. Това обаче е най-големият момент досега в този процес, съобщава BBC. Облечена в дълго кафяво палто с есенен вид, тя пристигна със съпруга си, за да се срещне със семействата на опечалените и със спасителите, които принц Уилям определи като "герои“.
Катрин прегърна някои от служителите на спешната помощ, а шефът на пожарната Фил Гариган каза, че „тя вижда емоцията в тях“. Кралското посещение в Саутпорт беше планирано като скромно събитие, за да може Уилям и съпругата му Кейт да прекарат повече време насаме със семействата на трите загинали деца и с учителя им по йога, който е присътвал на нападението, съобщава BBC. Кейт Мидълтън говори за "добри и лоши дни", а дворецът Кенсингтън предупреди, че организацията трябва да бъде гъвкава като може да се наложат промени в последния момент.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Учени предупреждават: твърде много витамин D може да има обратен ефект
Наука и Здраве |Служебният премиер Андрей Гюров: В парламента се влиза с идеи, а не с пачки в пояса
Политика |Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Лукашенко е готов за среща с Тръмп, но само при „голямо споразумение“
Свят |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |България избира 240 депутати за 52-рото Народно събрание
Политика |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Времето в неделя: Слънчево сутринта, валежи следобед
Общество |Рекордни цени на говеждото в САЩ заради намаляващите стада
Икономика |ЦИК: Изборният ден започна нормално
Политика |Защо преследването на перфекционизъм на работното място често има обратен ефект
Мениджмънт |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.