Външно: Проверявайте полетите до Гърция от днес до 13-и

Външно: Проверявайте полетите до Гърция от днес до 13-и

Министерството на външните работи препоръча на българските граждани, пътуващи със самолет към Гърция, да се осведомят предварително от авиокомпаниите за разписанията на полетите между 9 и 13 октомври.

Причината за това са съобщения в гръцките медии, в Гърция ще бъдат отменени всички полети от и до летища в страната, предвидени за датите 9, 10, 12 и 13  октомври. В страната са обявените 24-часови щафетни стачки на ръководителите на въздушни полети.

Протестът е организиран от синдиката на  Ръководството на въздушното движение по във връзка със законопроект за преструктуриране на гражданската авиация.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Франция оправда блогърите, които твърдяха, че Бриджит Макрон е мъж със сменен пол
Британска суперяхта за 80 млн. паунда изгоря за 5 часа в елитния френски курорт Сен Тропе
Джейми Даймън с остро послание към Европа: Вие губите!
Производителят на медицинските роботи da Vinci открива завод за 42 млрд. евро в Първомай
Украйна ще получи от Германия оръжейни системи с далечен обсег на действие до края на юли
Неизвестно за известните: The Doors дават името, а Ерик Клептън е първият клиент на най-музикалното кафене в света
Националният съвет на "Продължаваме промяната" обсъжда внасяне на вот на недоверие наесен
Времето: Топло и слънчево, но следобед ще се заоблачи