Жилищата в Лондон – по-евтини за първи път от 8 години

Икономика

Цените на жилищата в Лондон са се понижили за първи път от осем години макар във Великобритания като цяло да са нараснали през септември. Това съобщи днес ипотечният кредитор Nationwide, цитиран от Ройтерс.

В Лондон жилищата са поевтинели с 0,6 на сто на годишна основа този месец. Британската столица е най-слабо представилият се регион в страната за първи път от 2005 година.

На национално равнище цените на жилищата са нараснали с 2,0 на сто на годишна основа през септември, забавяйки леко растежа си след повишението с 2,1 на сто през август.

Експерти, анкетирани от Ройтерс, прогнозираха годишен растеж от 1,9 на сто на цените на жилищата в страната.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
На днешната дата, 28 юли. Рождениците днес
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Цитат на деня
Този кратък тест ще ви покаже коя работа е най-подходяща за вас