Ограничават движението в участък между Ботевград и Мездра за два дена

Общество

От днес до 8:00 ч. в понеделник се ограничава движението по пътя Мездра – Ботевград, в участъка от 175-и км при Лютидол до 194-ти км при разклона за Литаково, предаде bTV.

Превозни средства до 4.5 тона ще се пренасочват по път III-161 Ребърково – Лютидол – Ботевград. Ще бъде пропускан само локалният трафик до селата Скравена и Новачене, съобщиха от АПИ.

Причината за ограничението е модернизацията на трасето. Предвижда се подобни организации на движението да бъдат въвеждани и през следващата седмица.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Станислава Симидчийска: Брандовете, които не търсят автентичност, ще се изгубят в дигиталния шум
На днешната дата, 25 март. Благовещение
Reuters: Китай картографира морското дъно в подготовка за подводна война със САЩ
А1 успешно реализира първия в Европа проект за непрекъсваеми 5G и роуминг услуги по коридора между България и Гърция
Жената, която обвини актьора Бил Козби в изнасилване през 1972 г., получи 19 милиона долара
Европейският прокурор Лаура Кьовеши: Бюрокрацията в ЕС пречи на борбата с корупцията
Козметичният гигант Estée Lauder води преговори за сливане със собственика на Jean Paul Gaultier и Rabanne
Anheuser-Busch разширява близо 50-годишното си партньорство с Major League Baseball