Времето: Захлаждането продължава

Времето: Захлаждането продължава

В събота облачността ще бъде променлива, преди обяд над източните райони ще е значителна и на места там все още ще превалява. С умерен северозападен вятър ще продължи да прониква хладен въздух. Минималните температури ще са от 6-7 градуса на места из високите полета на Западна България до 17-18 градуса по Черноморието, а максималните температури ще са между 17 и 22 градуса.

Над планините облачността ще е променлива. Върховете често ще са в мъгла. На отделни места ще има слаби валежи от дъжд, а над 2200 метра ще прехвърчи и слаб сняг. Ще духа умерен западен вятър. Максималната температура на 1200 метра ще е около 13 градуса, на 2000 метра - около 5 градуса.

Над Черноморието преди обяд ще бъде предимно облачно, на места с валежи от дъжд. След обяд облачността ще намалее до предимно слънчево. Ще духа до умерен северозападен вятър. Максималните температури на въздуха ще са между 19 и 22 градуса. Температурата на морската вода ще е 20-22 градуса. Вълнението на морето ще бъде 2 бала.

Слънцето ще изгрее днес в 07:43 часа и ще залезе в 18:39 часа. Продължителността на деня е 10:56 часа.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Британският вътрешен министър Шабана Махмуд обяви радикални реформи в системата за убежище, вдъхновени от Дания
На днешната дата, 16 ноември. Имен ден празнува Матей
Защо „перфектно“ често е враг на „добро“?
Слънце и високи температури в края на уикенда
21-годишно проучване свързва пародонтозата и кариесите с повишен риск от инсулт
Останете близо до потенциалните клиенти въпреки тенденцията за дигитален детокс
Плаващо устройство превръща дъждовните капки в електричество
Зеленски обяви смени в ръководствата на ключови енергийни компании