Тейлър Суифт оглави класацията на "Билборд" за сингли

ПР и събития

Певицата Тейлър Суифт оглави класацията на "Билборд" за сингли с "All Too Well (Taylor's Version)". 

Парчето, излязло за първи път през 2012 г., е включено в преиздадения албум "Red (Taylor's Version)". Новата версия на песента беше пусната на 12 ноември заедно с видеоклип. Той е озаглавен "All Too Well: The Short Film" и е с продължителност от 13 минути, става ясно от публикация в самото издание. 

Втората позиция в Хот 100 на "Билборд" е за Адел и нейната балада "Easy on Me", която беше начело на подреждането в продължение на четири поредни седмици. 

С едно място надолу слизат Кид Ларой и Джъстин Бийбър с хита си "Stay" и вече са трети. 

На четвърта позиция са Лил Нас Екс и Джак Харлоу с "Industry Baby", която отстъпва с едно място спрямо миналата седмица. 

В първата петица на Хот 100 влиза дуото "Силк соник" с парчето "Smokin Out the Window". Бруно Марс и Андерсън.Паак се изкачват три позиции нагоре. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тактики за преодоляване на фалшивата спешност на работното място
Папа Лъв призова за прекратяване на бомбардировките и възобновяване на диалога в Близкия изток
Тунис планира разширение на летище „Тунис-Картаген“
Китай предупреждава за риск от недоразумения със САЩ преди очакваното посещение на Тръмп
Швейцарските избиратели вероятно ще отхвърлят плана за намаляване на финансирането на държавния обществен оператор
На днешната дата, 9 март. Рождениците днес
Израел заяви, че ще преследва всеки наследник на Хаменей
Жените заемат малък дял в ръководството на австрийските компании