Заблуда е, че YouTube гледат само младите

Заблуда е, че YouTube гледат само младите

Последното изследване на Google за аудиторията на YouTube в България датира от далечната (в контекста на технологичното развитие) 2017 г. и по тази причина всякакви нови данни са добре дошли.

Проучване на TalentМedia предоставя актуални статистики от 2022 г., която обхваща 3,49 млн. уникални потребители от общо 4,32 млн. в YouTube и в момента дава най-пълната картина по отношение на демографията и навиците на хората от България в най-голямата видео платформа в света.

Подробностите ще откриете в новия брой на „Мениджър”, който вече е в разпространителската мрежа в цялата страна и в платформата за дигитално четене zinzin.bg

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 5 февруари. Имен ден празнуват Агата, Добрин, Добринка, Добри
Да се увеличи месечната необлагаема сума за ваучерите за храна настояват от бранша
Тръмп иска САЩ да поемат контрола над Газа и да я превърнат в „Ривиера на Близкия изток“
Зеленски каза, че би се съгласил на директни преговори с Путин
На днешната дата, 6 февруари. Имен ден празнуват Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Светлин, Светльо, Светла
Премиерът нареди превантивни полицейски акции на пътя заради влизането ни в Шенген
Премиерът: Ще внесем бюджет на стабилизирането на публичните финанси
Как да станем добри лидери: Уроците, на които само лошите мениджъри могат да ви научат