Започва ремонт на пътя София-Перник през прохода Владая

Започва ремонт на пътя София-Перник през прохода Владая

Днес започва ремонт на участък от пътя София - Перник, през прохода Владая, съобщиха от пресцентъра на Агенцията "Пътна инфраструктура" (АПИ).

Без спиране на движението ще се работи в отсечката от "Черния кос" до паметника на Войнишкото въстание. Трафикът ще се регулира със светофарна уредба. Превозните средства ще преминават в платното, в което в момента не се извършват ремонтни дейности. Шофьорите трябва да карат внимателно и да спазват стриктно пътните знаци, тъй като пътуват през участък в ремонт.

За повишаване на безопасността на движението, за по-бързото и удобно пътуване в събота и неделя няма да се извършват ремонтни дейности на първокласния път през Владая.

За аварийното обезопасяване на скатове по магистрала "Люлин" до 10 ноември е ограничено движението в посока Благоевград в участъка след тунела "Мало Бучино". Това е отсечката от км 5+412 до км 11+570 на автомагистралата. Движението се осъществява двупосочно в платното в посока София.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Топ 5 бизнес книги, изисквани за прочит от Харвардския университет
Посланието на европейските лидери към Тръмп: Подкрепата за мира означава подкрепа за Украйна
Най-големият музикален фестивал в Румъния генерира 120 млн. евро приходи за общината организатор
Умният PR не е рекламен - той е целенасочен
Броят на новорегистрираните фирми в ЕС расте почти три пъти по-бързо от този на фалиралите
Румен Драганов: Българският турист е все по-активен, но не винаги почива в хотелите
Минната общност отбеляза деня на миньора с акцент върху бъдещето на индустрията
На днешната дата, 19 август. Рождениците днес