Бивша съветничка на Тръмп: Нещата вървят зле
„Нещата вървят зле“ в Белия дом, призна бивша съветничка на Доналд Тръмп по-малко от месец след излизането на скандалната книга за първата година от управлението му.
Този път твърдението е на човек от най-близкото му обкръжение - американската реалити звезда Омароса Маниголт, доскоро негова съветничка, а в момента участничка в американския "Celebrity Big Brother". Маниголт започва да работи за Тръмп в шоуто му „Стажантът“.
"Всеки ден се тревожех и се питах какво ще туитне“, признава Маниголт пред камерите няколко седмици след напускането на Белия дом. "Ще ми се да кажа, че това не е мой проблем, но не мога да го кажа, защото нещата вървят зле“, доверява тя на друг участник в бигбрадъра.
Омароса Миниголт беше сред най-високопоставените афроамериканци в администрацията на Тръмп с годишна заплата от близо 180 000 долара. Те присъстваше на фото сесиите на милиардера и понякога на всекидневните брифинги за медиите в Белия дом. Някои от колегите й обаче поставяха под въпрос работата на нейното „Бюро за връзки с обществеността“ в Белия дом.
В средата на декември Маниголт подаде оставка, която влезе в сила на 20 януари, след като се разбра, че моминското й парти е било организирано в Белия дом.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
На днешната дата, 20 април. 150 години от Априлското въстание
На днешната дата |Паралелно преброяване на 95%: Пет партии в парламента, Прогресивна България с пълно мнозинство
Политика |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Политика |Борисов: Изборите решават кой да е първи, но преговорите ще решат кой ще управлява
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Политика |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |Български велосипед сред отличниците за дизайн и иновации на конкурса Red Dot
Бизнес |Пликове с пари открити в кабинета на шефа на Фонда за лечение на деца в чужбина
Общество | Advertorial |Над 10 арестувани при акция на ГДБОП във Фонда за лечение на деца в чужбина
Общество | Advertorial |Проучване: Компаниите с повече жени лидери имат по-високи приходи
Управление | Advertorial |Активността към 16:00 ч.: 34,6% по данни на ЦИК, 39% според екзитпол
България |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.