Председателят на ВКС Лозан Панов се среща с Бойко Борисов

Председателят на ВКС Лозан Панов се среща с Бойко Борисов

Председателят на Върховния касационен съд Лозан Панов се среща днес с премиера Бойко Борисов, съобщи Нова тв. Двамата ще обсъдят продължаването на съдебната реформа и взаимодействието между трите власти.

Срещата е по молба на Панов и се случва дни, след като председателят на ВКС призова президента Румен Радев да сe намеси по случая „ЦУМ-гейт”. Скандалът беше предизвикан от среща на главния прокурор Сотир Цацаров с бизнесмена Сашо Дончев в офиса на собственика на ЦУМ Георги Гергов.

Панов настоя президентът да инициира специална комисия, за да се изчистят съмненията около срещата. Радев заяви, че няма основание да направи това.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Бойко Борисов: Вече нямаме мнозинство за правителство, ГЕРБ, ИТН и БСП са малцинство със 100 депутати
Гърция поиска помощ от ЕС в борбата с горските пожари
Времето: Непосилна жега от 37-42 градуса, а привечер - гръмотевици
Проект: Здравните кабинети в детски градини и училища с нови изисквания и дейности
Европейски рекорд за всички времена: Турция измери 50,5 градуса по Целзий
Меси получи наказание за отказа да играе в Мача на звездите в САЩ
Неработещи климатици и работа навън са най-честите сигнали за опасни условия на труд в жегата към Инспекцията по труда
Тръмп настоя за прекратяване на огъня между Камбоджа и Тайланд