Националите излизат на "Уембли" тази вечер в надпревара за европейското първенство

Политика за бисквитки

Националният отбор на България по футбол ще се изправи тази вечер срещу Англия в европейска квалификация от група А за ЕВРО 2020-та. Двубоят ще се играе на стадион „Уембли”, от 19 часа.

Англичаните към момента са убедителен лидер в групата с две победи от 2 мача и 10 отбелязани гола. Българският отбор има до момента 2 точки. По предварителна информация, селекционерът Красимир Балъков смята да извади от основния състав за този двубой само полузащитникът Георги Костадинов.

За последно Англия и България се срещнаха в ероквалификация през 2011, когато англичаните спечелиха с 3:0 на стадион „Васил Левски”.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 6 до 12 април
Запрянов: С подписаното споразумение за сигурност с Украйна ние не поемаме никакви военни ангажименти
Времето: Днес ще бъде предимно слънчево
Българският фермерски съюз предупреждава за риск от прекратяване на членството на България в „Копа-Коджека“
Северна Македония намалява акцизите на горивата, дизелът поевтинява най-много
Египет минава на дистанционна работа всяка неделя заради енергийната криза
Папа Лъв XIV: Онези, „които имат властта да започват войни“, да „изберат мира“
На днешната дата, 6 април. Рождениците днес