Отпускат 100 млн. паунда на Моуриньо за подсилване на Юнайтед през зимата

Политика за бисквитки

Противно на очакванията, че ще уволняват мениджъра Жозе Моуриньо, собствениците на Манчестър Юнайтед планират да му отпуснат солиден бюджет за зимна селекция, твърди "Гардиън".

През летния трансферен прозорец "червените дяволи" привлякоха трима футболисти - Диего Далот, Фред и Лий Грант, но Моуриньо често критикуваше ръководството за отказа да бъде привлечен централен защитник, припомня sportal.bg. Доверието в португалеца явно не е разклатено, тъй като през зимата той ще разполага с около 100 милиона паунда за селекция.

Очакванията са на "Олд Трафорд" да бъдат привлечени централен защитник и нападател. Сред спряганите имена са Рафаел Варан от Реал Мадрид, Джером Боатенг от Байерн, Никола Миленкович от Фиорентина, както и основната цел на тима през летния прозорец - Тоби Алдервейрелд, който все още не е преподписал с Тотнъм.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
НАП и КЗП проверяват сигнал за 100% увеличение на цената на гардероб в мебелен магазин
Всесезонните гуми – практичен избор за шофьорите, които търсят баланс и сигурност
САЩ окончателно се оттеглиха от Световната здравна организация, но й дължат пари
България внася 9 пъти повече зеленчуци и 5 пъти повече плодове, отколкото изнася
Четирите смъртни гряха на работното място
Бизнес перспективи: Надпреварата за технологични работници се засилва
БНБ: 67% от левовете вече са изтеглени от обращение