Сантяго Солари застава начело на Реал Мадрид

Сантяго Солари застава начело на Реал Мадрид

Промените в "кралския клуб" валят една след друга. След напускането на Кристиано Роналдо и Зинедин Зидан, клубът попадна в кризисна дупка. Пикът на разочарованието дойде при загубата от "Барселона" с 1:5. Именно това поражение преля чашата на търпението и треньорът Хулиен Лопетеги бе освободен.

Така в днешната среща "Реал" ще бъде воден от помощника на бившия селекционер на Испания - Сантяго Солари.

Първото предизвикателство пред бившия защитник се нарича "Мелия". Отборът от трета дивизия в Испания е далеч от успехите на своя съперник, но ще се опита да се възползва от кризата при "белите".

При това ще приеме "Реал" на собствена територия - в Африка, предаде bTV. "Мелия" играе домакинските си мачове в малкото автономно градче със същото име, разположено на самия бряг на Средиземно море - испанска територия, която по суша граничи с Мароко.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 15 август. Голяма Богородица
Българската икономика с ръст от 3,1% за второто тримесечие
Преди пълната забрана: Южна Корея затвори 74% от фермите за отглеждане на кучета за месо
Белият дом с ултиматум към бездомните във Вашингтон – лечение или затвор
Шампионът от Формула 1 Люис Хамилтън пуска напитка от подножието на вулкана Попокатепетъл
Как McDonald's се задълбочи в носталгията и възроди пилешките войни
Провалената руска колонизация на Северна Америка: Как цар Александър II продаде Аляска на САЩ?
Времето: Жълт код за силен вятър в 4 области в Югоизточна България