Сребро за гимнастичките ни на Sofia cup

Политика за бисквитки

Ансамбълът ни по художествена гимнастика - девойки спечели сребърен медал в многобоя на Sofia cup, съобщава bTV.

Младите ни грации в състав Мария Спасова, Галатея Герова, Биляна Везирска, Биляна Писова и Бояна Гелова водеха с оценка 16.500 след първото изиграване с бухалки във вторник. Днес обаче те допуснаха грешка, което им донесе оценка от 16.100 и така с общ сбор 32.600 останаха на втора позиция в състезанието.

Златото спечели ансамбълът на Русия с общ сбор 33.000 точки.

Съставът на Азербайджан получи 31.800 и заслужи бронзовите отличия.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Гълъб Донев: Ще приложим дългосрочни мерки за свиване на бюджетния дефицит
Иран е изстрелял седем балистични ракети по Кувейт и Бахрейн
Александър Пулев: Има шокиращи данни за нарушения на икономически и търговски практики
Евгени Симеонов е входирал 6-месечен план за развитието на „Лукойл“
Тръмп иска да съкрати щата на Националното разузнаване на САЩ
Каква ще е икономическата възвръщаемост за Испания от посещението на папа Лъв XIV?
Тайната на заплатите у нас остава поне до края на годината
Неизвестно за известните: Син на архитект създава великия крем „бял като сняг“ и оцелява с реклама сред нацистките безумства