Abba пусна видео към коледната си песен


Музикалната група Abba пусна видео към първата в историята си коледна песен – “Little Things”. Тя е част от албума „Voyage”, който поп легендите пуснаха миналия месец след 40-годишна пауза.

Във видеото група деца наблюдават дигитализирането на Бени Андершон, Бьорн Улвеус и двете вокалистки, Агнета и Ани-Фрид за предстоящия им виртуален концерт, а накрая самите те се преобразяват като музикантите за участие в училищен конкурс, пише изданието NME.

Всички приходи от песента отиват в Глобални фонд за закрила на детето на УНИЦЕФ. „Смятаме, че е невъзможно да се изкорени бедността без даването на сила на жените. Ето защо подкрепяме УНИЦЕФ в защитата на момичетата от сексуално насилие и окуражаването им“, съобщават от Abba.

“Voyage” бързо се издигна до първата позиция във Великобритания и бе продаден в 204 хил. копия през първата си седмица, което го направи най-продавания албум за 2021 година.

 

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Прогноза: При лош сценарий на конфликта в Персийския залив бензинът у нас може да надхвърли 2 евро за литър
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Над 1500 са глобите за тротинетки и АТВ в Бургас до момента
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
21-годишен ислямист е заподозрян за снощния атентат в Берлин, станал под носа на над 2000 полицаи
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО