Принц Уилям и принц Хари за първи път разказват за майка си
Херцогът на Кембридж принц Уилям и неговия по-малък брат принц Хари говорят откровено пред камерите за майка си – принцеса Даяна на 20-ата годишнина от смъртта ѝ. Нови подробности за живота на лейди Ди и нейния последен телефонен разговор с децата може да се види тази вечер в документален филм, наречен „Даяна, нашата майка: живот и наследство“ в ефира на британската телевизия ITV.
Уилям и Хари наричат новия филм, в създаването на който са взели непосредствено участие, „знак на почит към Даяна от синовете ѝ“.
„Ние никога преди не сме говорили публично за нея, но мислим, че именно сега е времето да го направим“, казва принц Уилям в анонса на филма.
Той отбелязва също, че в лентата двамата говорят за Даяна преди всичко като за майка, а после като за принцеса. Те са запомнили лейди Ди като винаги усмихната и пълна с радост.
„Никой досега не е разказвал нейната история от гледната точка на двама души, които са я познавали по-добре от всички и са я обичали повече от когото и да било“, заявява режисьорът Ник Кент.
Той добавя, че за първи път ще стане известен последният телефонен разговор на Даяна със синовете ѝ, състоял се няколко часа преди смъртта ѝ. Освен това, във филма ще бъдат показани невиждани досега снимки на принцесата.
Прочетете пълният текст в сайта на Новите Родители.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето в неделя: Слънчево сутринта, валежи следобед
Общество |Coca-Cola още доминира при поръчките на напитки във веригите за бързо хранене
Маркетинг |Защо преследването на перфекционизъм на работното място често има обратен ефект
Мениджмънт |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 19 април. Рождениците днес
На днешната дата |Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |Защо преследването на перфекционизъм на работното място често има обратен ефект
Мениджмънт |Coca-Cola още доминира при поръчките на напитки във веригите за бързо хранене
Маркетинг |На днешната дата, 19 април. Рождениците днес
На днешната дата |Времето в неделя: Слънчево сутринта, валежи следобед
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Иран отново затвори Ормузкия проток
Свят |Цитат на деня
Цитат на деня |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.