Разследват Бритни Спиърс. Ударила свой служител
Бритни Спиърс е разследвана за лека телесна повреда, след като човек от персонала в дома ѝ твърди, че певицата го ударила, предаде „Асошиейтед прес“.
Инцидентът е станал в Южна Калифорния, като според потърпевшата служителка съобщила се е случил в понеделник вечерта.
Адвокатът на 39-годишната Спиърс коментира, че разследването е „преувеличено и сензационно“. „Всеки може да повдигне обвинение, но това трябваше да бъде прекратено незабавно“, коментира Матю Розенгарт.
Спиърс има дом в Таузънд Оукс, на около 60 км от Лос Анджелис. Адвокатът ѝ я защитава от около месец, след като съдът ѝ позволи да си назначи нов във връзка с делото за попечителството над нея от собствения ѝ баща, Джейми Спиърс.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Столичните метростанции "Театрална" и "Хаджи Димитър" отново са отворени
Общество |Мъск смята, че SpaceX може да генерира приходи от 1 трилион долара до 2030 г.
Компании |Костеливият орех „ядрена програма“: Великобритания, Франция, Германия и Италия са готови да отменят санкциите срещу Иран
Свят |Светът на парите: Водещите банки са в надпревара за запълване на ръководни позиции в областта на AI
Финанси |Руски удар подпали Киево-Печерската лавра при масирана атака срещу Украйна
Свят |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |Тръмп: САЩ и Иран постигнаха споразумение за прекратяване на войната
Свят |Цената на електроенергията за бизнеса скача с над 43%
Енергетика |ЦИК обяви имената на 240-те депутати в 52-рото Народно събрание
Политика |На днешната дата, 15 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ФИФА ще плати на съдията от Сомалия, който не бе пуснат на Световното
Спорт |Горчицата на French’s става зелена като част от рекламата за „Миньони и чудовища“
Маркетинг |Как ще намалим разликите в заплатите между мъжете и жените у нас?
България |ADVERTORIAL
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Павел Цанев, General Manager в Expert Events: Следващото голямо конкурентно предимство на бизнеса ще бъде способността да учи по-бързо
Коментари
Няма въведени кометари.