Задава се нова сватба в британския кралски двор

Задава се нова сватба в британския кралски двор

В британския кралски двор предстои още една сватба – тази на принцеса Беатрис, една от внучките на кралица Елизабет II. След връзка, продължила около година, с годеника си официално обявиха, че ще се оженят през 2020 г.

 

 

Годежният пръстен е изработен лично от нейния избраник Едуардо Мапели Моци, съвместно с дизайнера Шон Лан. Той е отправил предложението си за брак в Италия, по време на почивка, в компанията на сестрата на принцеса Беатрис – принцеса Юджини, която се омъжи миналата година. 35-годишният благородник и приятел на семейството има собствена компания за интериорен дизайн и недвижими имоти и това ще е вторият път, в който сключва брак. С бившата си съпруга имат едно дете.

Принцеса Беатрис на Йорк е дъщеря на най-малкия син на кралицата, Андрю Фъргюсън. Тя е родена на 8 август 1988 г. и е девета наследничка на трона. През 2016-а прекрати близо 10-годишната си връзка с музиканта Дейв Кларк. Официално с Едуардо се появиха заедно през март в Националната галерия на Лондон.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edo Mapelli Mozzi (@edomapellimozzi) on

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Financial Times: Мошеници доказват с AI „автентичност“ на произведения на изкуството през застрахователи
Зеленски: Преговорите са много близо до реален резултат
Дания недоволства от избора на Тръмп на пратеник, подкрепящ американския суверенитет над Гренландия
Япония се готви да възобнови дейността на най-голямата атомна електроцентрала в света близо 15 години след Фукушима
Типове поведение, които обезсмислят титлата „лидер“
Президентът на Финландия пред Fox News: Остават най-трудните 5% до постигането на мирно споразумение за Украйна
Времето: Облачно и мъгливо
На днешната дата, 23 декември. Рождениците днес