Заради проблем с двигател български самолет се приземи в Италия

ЕС

Самолет на българската компания Bulgarian Air Charter е претърпял инцидент в небето над Италия. Става дума за неизправност на двигател на летателния апарат по време на пътуване между Катания и Рим, предаде bTV.

Своевременните действия на екипажа са предотвратили сериозно последствия, като веднага след установяване на аварията самолетът е върнат и приземен обратно в Катания.

На борда е имало – 34 полицаи, които са охранявали осем мигранти, превозвани към Рим, с което общият брой на пасажерите на борда е 42.

Няма данни за пострадали.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Спрете да гоните "вайръл" победи!
Токио обяви изграждане на най-голямата в света плаваща вятърна електроцентрала с капацитет 1 гигават
Председателят на ПГ на „Прогресивна България“: Гарантирам абсолютна безкомпромисност към олигархичния модел "Борисов – Пеевски"
Дубай премахна минималния праг за инвестиции в недвижими имоти срещу разрешително за пребиваване в ОАЕ
Рекорд: 26 български плажа и 6 пристанища със знак за качество "Син флаг" за новия сезон
Президентът Илияна Йотова пристигна в Ереван за срещата на върха на Европейската политическа общност
Трите основни качества на психопатите
Reuters: САЩ ще закрият мисията за наблюдение на примирието в Газа