„България Ер“ със 72-часови оферти на самолетни билети

Политика за бисквитки

Националният превозвач „България Ер“ пусна атрактивни промоции на самолетни  билети. До 1 април включително, авиокомпанията ще изненадва пасажерите си с ниски цени на еднопосочни билети до Амстердам, Франкфурт, Берлин и Лондон. За всяка дестинация те ще са в продажба по 72 часа.

До 24 март всеки може да резервира билет от София до Амстердам за 79 евро и може да пътува с него до 30 април.

Три дни след първата оферта, започват други две 72-часови промоции. Само между 27 и 29 март еднопосочните билети от София до Берлин ще бъдат на крайна цена от 49 евро, а тези до Франкфурт ще струват 69 евро. Пътниците ще могат да ги използват до 30 април.

Последната част от кампанията ще стартира на 30 март и ще е активна до 1 април включително. В този период „България Ер“ ще предлага еднопосочни самолетни билети от София до Лондон само за 69 евро. Пасажерите трябва да ги използват до 30 април.

Цените на промоционалните билети са същите и за пътуване от съответния европейски град до столицата ни. Те са подходящи за кратки екскурзии или бизнес пътувания, тъй като в стойността им се включва 1 бр. ръчен багаж до 10 кг.  Чекиран багаж може да бъде закупен само срещу 20 евро в посока. Разбира се, традиционно в цените се включват и всички летищни такси, кетъринг на борда, избор на място в самолета и чек ин.

Подробности за полетите, цените на билетите и информация за резервации може да намерите на уебсайта на „България ер“ - https://www.air.bg/ и на фейсбук страницата https://www.facebook.com/bgair/

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

2026 г. изисква прекалибрирана дигитална маркетингова стратегия
Ресторантите се очертават като светъл лъч за растежа на работните места в САЩ
Тръмп потвърди, че САЩ са започнали военна операция срещу Иран
Израел атакува Иран, напрежението в Близкия изток ескалира
Илон Мъск и Марк Кюбан са на различни мнения за връзката между парите и щастието. Кой е прав?
Мелания Тръмп става първата съпруга на президент, която ще председателства Съвета за сигурност на ООН
Обновената крипта на пруската династия отново отваря врати в Берлин
Времето: Изпращаме февруари със слънце и вятър