Turkish Airlines пуска промоционални полети от България до 38 дестинации

Политика за бисквитки

Turkish Airlines стартира най-голямата си годишна промоция с най-ниските си цени на двупосочни билети от София и Варна до 38 различни и екзотични дестинации. Цените на билетите започват от 209 евро и включват всички такси.

От предложенията могат да се възползват пътници, които пътуват от София и Варна до Шри Ланка, Малдивите, Непал, Индия, Китай, Малайзия, Киргизстан, Ливан, Израел, Катар, Южна Африка, САЩ, Виетнам, Тайланд, Египет, Сингапур, Обединените арабски емирства, Кения, Танзания, Сейшелските острови, Нигерия и други. 

Специалната оферта е валидна за покупка от 25 април до 16 май 2017 г. за полети с дати от 1 октомври тази година до 15 март 2018 г. В нея са включени всички данъци, основни и допълнителни такси, като промоцията зависи от наличността. Ексклузивните тарифи могат да варират в офисите и агенциите за продажби на Turkish Airlines.

„С промоционалните цени на двупосочните билети от София и Варна до 38 екзотични и привлекателни дестинации даваме възможност на повече клиенти да се убедят сами в предимствата на нашата компания”, коментира Мехмед Гюркайнак, генерален мениджър на Turkish Airlines България.

„Високото качество на нашето обслужване, клиентски ориентираната ни политика и стремежът ни да разширяваме постоянно мрежата си от въздушни линии са някои от приоритетите ни, с които се гордеем особено много. Искаме да приближим хората до мечтаните от тях дестинации и затова им предлагаме възможно най-добрите полети на ексклузивни цени”, допълни той.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Financial Times: ЕС отказа достъп на британски стоки до единния си пазар
AI може да замести 80% от уменията. Останалите 20% ще ви направят незаменими
Звездите за бизнеса от 25 до 31 май: Време за бързи решения и повече динамика
Какво трябва да знаем за новата епидемия от ебола: 3-тата най-голяма в историята
Как най-добрите лидери се справят със страховете си?
Музеите в Англия се противопоставят на предложението за входна такса за чуждестранни туристи
Служителите не взимат решение за напускане за една вечер. Какво ги кара да направят този избор?
Защо не е добра идея да карате със зимни гуми през лятото?