Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|СИБАНК дарява 20 хил. лв. за Българската Коледа
СИБАНК ще подкрепи Българската Коледа с 20 хил. лв. Половината от средствата са събрани от служителите на банката.
Тази година приоритетна кауза на Българската Коледа ще бъде рехабилитацията на деца с неврологични заболявания и проблеми в развитието.
Благотворителната дейност на СИБАНК е насочена изцяло към подкрепата на болни деца и деца в неравностойно положение. Освен Българската Коледа, през изминалата година служителите на банката подкрепиха лечението на две деца, едното от които само на 3 месеца, но с открити аномалии на жлъчката и жлъчните пътища, а другото на 3 годинки – с поставена диагноза Б-клетъчна лимфобластна левкемия.
Първите два уреда за безкръвно следене на основните жизнени параметри в Клиниката по нефрология и хемодиализа на Университетската детска болница също бяха дарени от СИБАНК. Освен закупуването на уредите, банката финансира и първото изследване на деца за скрити бъбречни заболявания в България, в резултат на което хиляди деца от 3 до 16 години бяха прегледани.
Стратегията на СИБАНК за корпоративна социална отговорност и през 2013 година продължава да бъде насочена към мониторинга и превенцията в ранна детска възраст, които намаляват рисковете от сериозни заболявания на по-късен етап.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
КЗК открива процедура за картел при образователните услуги
България |„Не бързайте да отписвате долара“, казват анализатори на фона на дебатите за „петроюан“
Финанси |МАЕ: Европа разполага със самолетно гориво за около 6 седмици
ЕС |Военният флот на Индонезия преминава на гориво от палмово масло
Свят |Видеокаст „Context by Мениджър”, Епизод 1: Глобалните сътресения и ефектът върху България
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Времето: Слаби валежи от дъжд в Рило-Родопската област
България |Fanta се обръща към геймърите с активации по случай годишнината на Xbox
Маркетинг |Digital age: Техно пробиви и открития
Технологии |На днешната дата, 16 април. Рождениците днес
На днешната дата |Най-големите развлекателни франчайзи: Първа част
Бизнес |В ЕЦБ клонят към запазване на лихвите без промяна на заседанието този месец
Икономика |tbi bank обяви Армен Матевосян за директор „Данни, AI и монетизация“
Компании |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.