Тръгна първият български онлайн аутлет

Тръгна първият български онлайн аутлет

Българите вече ще могат да купуват маркови стоки на ниски цени и от първия български онлайн аукцион aukro outlet. Интернет магазинът е на търговската група Allegro.

Той ще предлага дрехи, бельо и обувки с гарантиран произход и до 70% по-ниски цени - за сравнение, ако в обикновен магазин марково дамско бельо струва между 80 до 250 лева, в аukro оutlet цената му ще е в порядъка 35 – 150 лв, гарантират от компанията собственик.

Доставката ще е безплатна и бърза - от 1 до 3 дни.

Първите марки облекла, с чиято продажба стартира аukro outlet са на DENYL, KOOKAI и BALIZZA. Сред представителите на марки, които са изявили готовност да се включат са и Levis, LTB, Cavalli, Le Coq Sportif, Umbro, марките бельо Calvin Klein, Cotton Club, Parah, Navigare, Just Cavalli, производители на луксозни часовници и бижута.

Амбицията на aukro outlet е през следващата година да покрие голяма част от световните марки с присъствие на българския пазар. Платформата ще работи активно и с производители на качествени български стоки.

Сайтът ще обновява промоциите с нови предложения на всеки 10 дни.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Стартъп за $1.5 млрд. фалира, представял 700 индийски програмисти за AI алгоритъм
Израелски командоси сложиха край на мисията с помощи за Газа на екоактивистката Грета Тунберг
Светът на парите: Отрицателната инфлация в Швейцария изпраща предупреждение към Европа
25 града в Иран са забранили разхождането на кучета и дори превозването им в автомобили
Губернаторът на Калифорния нарече разполагането на Националната гвардия в Лос Анджелис незаконно, напрежението расте
Сирия отново ще се внедри в световната икономика след 14 години като държава-парий
Президентът на Литва разкритикува бездействието на Германия спрямо Русия
Защо гърците купуват предимно стари жилища?