Румен Радев: Хората, които се представят за организатори на моя партия, са измамници

Общество

Движение Трети март“ и движението за президентска република, както и всякакви други производни, нямат нищо общо с мен и с президентската институция. Хората, които се представят за организатори на моя партия и които събират пари от мое име, са измамници и подставени лица на олигархията“. Това се казва в становище на президентството по отношение на заявките на новосформиращата се партия „Трети март“, че го възприема като свой „неформален лидер“.

Преди два дни председателят на движението Тихомир Атанасов обяви пред журналисти, че инициативният комитет ще подготви учредителен конгрес и необходимите стъпки за регистрация на политическата формация.

Атанасов заяви, че движението подкрепя политиката на президента Румен Радев и го приема като свой неформален лидер, като уточни, че това е форма на гражданска подкрепа. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Великобритания отхвърля идеята за такси в Ормузкия проток
Новата система за влизане в ЕС окончателно влиза в сила от днес
„Кралицата на кетамина“ получи 15 години затвор за смъртта на звездата от „Приятели“ Матю Пери
Венецуела прие нов закон за минната индустрия, отварящ вратата за чуждестранни инвеститори
Тръмп предупреди Иран да не въвежда такси за преминаване на кораби през Ормузкия проток
Полицията със спецакция за безопасността на движение по пътищата по празниците
Зеленски: Ремонтът на петролопровода „Дружба“ ще бъде завършен тази пролет
На днешната дата, 10 април. Разпети петък