Времето: Слънцето ще се покаже, температурите остават положителни

Времето: Слънцето ще се покаже, температурите остават положителни

Ще осъмнем с облачно време, но от запад облачността ще започне бързо да намалява и слънцето ще се покаже. Ще духа слаб западен вятър. Максималните температури ще бъдат между 8° и 13°, в София около 9°.

Над планините облачността бързо ще намалее до слънчево време. Ще духа умерен до силен запад-северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 6°, на 2000 метра - около 2°.

Над Черноморието облачността ще бъде значителна, но ще остане без валеж. Към края на деня ще намалее до слънчево време. Ще духа слаб вятър, предимно от югозапад. Максималните температури ще бъдат 9° и 11°. Температурата на морската вода е 8°-11°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 55 мин. и залязва в 16 ч. и 56 мин. Продължителността на деня е 9 ч. и 0 мин.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Д-р Стояна Нацева: Българката, която превръща човешката трансформация в стратегически ресурс за лидерство и бизнес
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 1 до 7 декември
Откритие: Древни статуи пренаписват праисторията на човечеството
Може ли Венецуела на отговори на евентуална американска атака?
БНБ започна продажбата на стартови комплекти с евромонети
Референдум: Швейцария отхвърли идеята жените да преминават военна служба
Токсичните хора, които спъват развитието ви в работата
Напреженията по света са довели до рекордни приходи за оръжейните производители