Бойко Борисов: Честит празник, бъдете силни, смели и горди българи!
Премиерът Бойко Борисов честити Националния празник на България – 3-ти март. Той направи това от личната си страница във Фейсбук.
„Честит 3-ти март, българи! С Националния празник на България поздравявам всички сънародници. Нека на този ден да си спомним отново, че свободата се постига с много труд, усилия и битки. Да не забравяме дедите ни, които са се борили за свободата на нашата родина. Да преклоним глави пред тях и да следваме техния пример - трябват дела, а не просто думи”, пише Борисов.
„Ние и в трудните моменти трябва да сме обединени като народ, да сме упорити и толерантни. Да помним, че свободата и демокрацията са право на всеки човек, но като гражданско общество – част от Европейското семейство, да не забравяме, че имаме и задължения. Във времето, в което живеем, и с поредното предизвикателство, пред което е изправена Европа, ние трябва да продължим без да губим болезненото си чувство за справедливост, с човечността си, но и да пазим силно и безпрекословно българския дух и патриотизъм”, подчертава премиерът.
„На днешния ден желая на всички ни да не спираме да градим страната си, да пазим българското, да защитаваме европейските си ценности и да се стремим и работим заедно за едно по-добро бъдеще. Честит празник, бъдете силни, смели и горди българи!”, заключава Борисов.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
|
|
Музеите във Великобритания се изправят пред трудности заради глобалното затопляне
Свят |Lego представя осемметрово копие на купата на Световното първенство по футбол
Компании |Технологичните милионери пренаписват правилата за лукс
Финанси |Хакери са ликвидирали 36,7% от печалбите на японски пивоварен гигант
Компании |Сривът от $1 трлн. на пазарната капиталзиация на Nvidia изпрати акциите на компанията до нивото отпреди AI бума
Финанси |Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
Свят |Гергана Манолова е новият изп. директор на Сдружението на фамилния бизнес в България
Мениджмънт |Ройтерс: Марк Зукърбърг казва, че технологията за AI агенти напредва по-бавно от очакваното
Технологии |Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Любопитно | Advertorial |Гърция пази с плаващи бариери плажовете от медузи и опасната риба-заек
Свят |Времето: До обед слънце, следобед - дъжд
България |Италия изпревари Испания и Франция и стана лидер в летните туристически дестинации в Европа
Икономика |Тръмп обяви края на примирието с Иран и определи контактите като „загуба на време“
Свят |Русия затваря железопътните гранични пунктове с Финландия, Естония и Латвия
СвятГергана Манолова е новият изп. директор на Сдружението на фамилния бизнес в България
Мениджмънт5 начина да се изправите срещу шефа, без да рискувате работата си
УправлениеОт 1 август се повишават минималните осигурителни прагове
БългарияРойтерс: Марк Зукърбърг казва, че технологията за AI агенти напредва по-бавно от очакваното
ТехнологииПентагонът създаде централизиран команден център за дронове
Свят„Context by Мениджър“, Епизод 6: „Бюджет 2026“ под лупа
ПодкастиМарта Кос към Скопие: Не губете време в оправдания и не изпускайте този прозорец на възможности за начало на преговори с ЕС
ЕСИграта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
ЛюбопитноТурция затвори пристанищата си за ЛГБТК+ круиз с 2000 пътници: „Не отговаря на нашите морални ценности“
ЛюбопитноПрезидентът на Финландия: Украйна вече е спечелила войната срещу Русия
СвятРоналдо постави антирекорд за последните две световни първенства по футбол
СпортКитайският BYD е близо до решение за втори европейски завод
АвтомобилиПочина големият актьор и режисьор Йосиф Сърчаджиев
ОбществоВ дълбокия космос: Открита е огромна формация с диаметър 1,3 млрд. светлинни години
Наука и ЗдравеADVERTORIAL
Рени Пейчева от ПроКредит Банк: Лидерът, който не чака промяната, а я създава
Играта на Vivacom „Кало Змея: Гръм & Run“ e номер 1 за България в Google Play и App Store
Коментари
Няма въведени кометари.