Време е за първия плаж

Общество

Топло и слънчево с температури от 24 до 29 градуса ще бъде времето през задаващите се празнични дни, прогнозират синоптиците. На места е възможно в следобедните часове да се развива купесто-дъждовна облачност, но ако има валежи, ще бъдат краткотрайни.

Времето ще бъде идеално да открием плажния сезон, особено по Южното Черноморие, където ще бъде тихо и слънчево. На север в следващи два-три дни все още ще има условия за краткотрайни валежи.

Температурата на морската вода вече е около 16-17 градуса, по-смелите могат да направят първото си морско къпане.

В планините до обяд също ще бъде слънчево и приятно. Над 1200 м надморска височина привечер е възможно да превали и прегърми.

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 25 юли. Имен ден празнуват Ана, Анна, Анка, Яна
Тръмп пред Асоциацията на кореспондентите: Шоуто трябва да продължи
Времето: Остава ветровито, вълнението на морето ще бъде около 3 бала
Тръм разпореди пана пред Националния музей на американската история да предупреждават за „лоша информация“
Заради пожарите: Властите във Великобритания предупредиха туристите за опасността в популярни дестинации
Държавният глава Илияна Йотова ще се кандидатира за президент
Все още ли намалявате цените, за да печелите клиенти? Дайте приоритет на доверието!
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum