Добрият пример на запад от София

Общество

Добрите практики, икономическият потенциал, но и предизвикателствата пред развитието му в 6, сателитни на столицата общини – Божурище, Годеч, Драгоман, Костинброд, Своге  и Сливница  ще проследи първото издание на специално събитие под надслов  Добрият  пример на Запад от София“. То се организира от „Еспресо медия” и ще се проведе на 19 април от 17 ч. в шоурум Citroën, Божурище.

Представители на бизнеса, местната и държавната власт ще имат възможност да обсъдят важни за развитието на региона и отделните общини въпроси, свързани с инвестиционния климат, трудовата заетост,  квалификацията, възможностите за проектно финансиране, инфраструктура и др. в рамките на дискусия – основен акцент в събитието. Тя ще бъде последвана от церемония по награждаването на участници в конкурса  на „Еспресо медия“ – Работилница за репортери, в рамките на който в продължение на три месеца ученици от средните училища в шестте общини изучаваха тънкостите на журналистическия  занаят под вещото менторство на екипа на медията и журито в състав - Максим Майер, редакционен директор на списание „Мениджър”, Ива Дойчинова, водеща на предаването "Ива от сутрин до обед" по Радио FM + и Доника Ризова – автор и водещ на „Медиите ON AIR” по BULGARIA ON AIR TV.

Събитието ще завърши с връчването на Награди на Еспресо медия - приз  „Добрият пример“ за  достойни личности, както и за отговорен бизнес и добри практики,  които имат за цел да насърчат,  популяризират и утвърдят  добрият пример в сферата на корпоративната социална отговорност, корпоративната и лична благотворителност, доброволчество и принос за подобряване на качеството на живот  за фирми, организации и хора, които са подкрепили кауза, проект или определени активности на територията на общините на запад от София.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Севернокорейска хакерска група разработва инструменти с изкуствен интелект за кибератаки
Великобритания продължава да чупи рекорди по тежки горещини
До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Европа е изправена пред недостиг на ракети носители до 2030 г., предупреждава шефът на космическата агенция
Звездите за бизнеса от 10 до 16 август: Баланс между амбициите и реалните възможности
Страдате ли от парализа на креативността?
На днешната дата, 11 август. Рождениците днес
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
Унгария очаква рестарт на АЕЦ „Пакш“, след като нивото на Дунав започна да се покачва
Продажби на оръжие и кибератаки: Властта на лидера Ким Чен Ун докара „неочаквани“ 22 млрд. долара в Северна Корея
Япония подготвя отговор на намерението на Русия да кръсти остров от Курилите на легендарния шпионин Рихард Зорге
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
NASA сглоби кораба „Орион“ за първия етап от пътуването до Луната
Руски въздушни удари около Киев убиха трима души, Зеленски е на знакова визита в Сърбия
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток
Пица, паста, протеини и картофи – как италианските деца станаха толкова затлъстели
До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
"ЕМКО": Изключва се човешка грешка за взривовете във военния завод край Трявна
Нов център за лични документи отваря врати в София
Всички инвестират в AI, но почти никой не печели от него. Каква е причината?
Продажбата на евро от САЩ в подкрепа на йената е изненадала Европейската централна банка