Мъж се самозапали пред общината във Варна
България
Обновена 08:51ч., 20.02.2013
36-годишен мъж се самозапали пред сградата на община Варна около 7:30 часа тази сутрин, предаде „Дарик”. След сигнал от граждан ипострадалият е бил откаран с линейка в болница.
Самоубиецът е бил в съзнание при пристигането на медиците. Състоянието му е изключително тежко, с голям процент изгарания. По-голям проблем за състоянието на мъжа са вътрешните изгаряния, тъй като той е вдишал силни пламъци, уточни д-р Ивайло Въжаров от Военноморска болница, където е настанен пострадалия. Той е в клиниката по термична травма с опасност за живота. В момента се обработват раните му.
Районът пред сградата на общината е отцепен. Извършва се оглед на мястото. Причините за действията на младия мъж все още не са уточнени.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Още следобедни валежи
България |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |На днешната дата, 15 май. Международен ден на семейството
На днешната дата |Новият златен стандарт за доверие в марките
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Служебните бележки за явяване на матура могат да бъдат и на електронен формат
България |Унгария привика руския посланик след мащабна атака с дронове близо до границата с Украйна
Свят |Терзиев връща за преразглеждане решението за строежа на 22-етажна сграда в "Младост"
Политика |Френският парламент: Лувърът е пренебрегнал сигурността преди обира през октомври
Любопитно |ЕС към Лондон: Смекчете „червените линии“, ако искате истинско сближаване
ЕС |ADVERTORIAL
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Fibank осъществи най-значимото международно пласиране на българска банка с две емисии облигации на обща стойност от 310 млн. евро
Коментари
Няма въведени кометари.