Най-тежко пострадалата от катастрофата в Македония е в стабилно състояние

Най-тежко пострадалата от катастрофата в Македония е в стабилно състояние

Най-тежко пострадалата учителка от катастрофата в Македония е вече в стабилно състояние. От пресцентъра на "Пирогов" съобщават, че вчера пациентката е била оперирарана от  екип на доц. Узунов чрез миниинвазивен метод и днес тя вече може да става от леглото и да се движи. 

51-годишната ѝ колежка, която е била приета вчера с 6 счупени ребра, също е в стабилно състояние, както и други 3 жени, пострадали при същата катастрофа, които са настанени в хирургията на „Пирогов”.

Общо 22-ма учители, пострадали при катастрофа в Македония са били прегледани и изследвани в спешната болница на 3 и 4 февруари. 8 от тях са останали за болнично лечение.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Бойко Борисов: Вече нямаме мнозинство за правителство, ГЕРБ, ИТН и БСП са малцинство със 100 депутати
Проект: Здравните кабинети в детски градини и училища с нови изисквания и дейности
Европейски рекорд за всички времена: Турция измери 50,5 градуса по Целзий
Времето: Непосилна жега от 37-42 градуса, а привечер - гръмотевици
Меси получи наказание за отказа да играе в Мача на звездите в САЩ
Поредна нощ на протести в Украйна: Демонстрантите обвиниха Зеленски в авторитаризъм
На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей
Гърция поиска помощ от ЕС в борбата с горските пожари