Непобеден „Лудогорец” превзема Европа

Шампионът на България по футбол – „Лудогорец” завърши мачовете си в група „В”  на Лига Европа без загубен мач и само с едно равенство. Отборът от Разград  победи с 2:1  „Динамо” в Загреб и хвърли във възторг зажаднялата за победи българска публика.

Даниел Абало в 28-ата минута отбеляза първия гол за „Лудогорец” след извеждащо подаване на Марселиньо. Вторият гол за нашите футболисти бе дело на Роман Безяк в 72-та минута. За „Динамо” вкара Дуже Чоп в продължението на първото полувреме.

С 16 точки – пет победи и едно равенство в групата „Лудогорец” е отбор, с който и колосите в Европа трябва да се съобразяват. Резултатите на отбора показват, че добрият мениджмънт и във  футбола дава добри резултати.  Нека напролет имаме още много поводи за радост.

В другия мач от нашата група „Черноморец” Одеса победи ПСВ „Айндховен” с 0:1 и се класира в следващата фаза на Лига Европа.