Поставиха тоалетни по АМ "Тракия"

Поставиха тоалетни по АМ Тракия

От този уикенд пътуващите по новия участък на автомагистрала "Тракия", между Стара Загора и Бургас, вече има къде да облекчат физиологичните си нужди.

Всичките 44 химически тоалетни, по 22 във всяка посока, са монтирани, предаде БГНЕС.

Мнението на пътуващите – с химически тоалетни е по-добре, отколкото без никакви. Други се учудват защо на табелите е обозначено място с тоалетна и течаща вода, но такава всъщност няма.

"Доволни сме, че има тоалетни по магистралата, но няма вода, хубаво, че си носим туба, иначе няма", разказа пътуващ.

Последният участък от автомагистрала "Трaкия" бе открит на 15. юли. Така 40 години след първaтa копкa aвтомагистралата е завършена окончaтелно.

В новите участъци все още няма изградени бензиностанции, макар че има издадени разрешителни.

Стойността на проекта за поставянето на 44 екотоалетни е 140 хил. лева, а договорът е за две години.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Адриан Юриев: Визионерът, който променя пазарите на недвижими имоти и услуги в България
Великобритания обмисля забрана на X заради голи снимки, генерирани от изкуствен интелект
Доларът пренебрегва предизвиканите от Тръмп трусове, фокусът е върху действията на Фед
Reuters: САЩ обмислят да платят по 100 000 долара на всеки жител на Гренландия
Мелони призовава Европа да поднови диалога с Русия, но не очаква бързо възстановяване на Г-8
Положителните отзиви, на които потенциалните ви клиенти се доверяват
Една малка промяна, която ще ви помогне със спазването на новогодишните обещания
Смъртта на млада жена, застреляна от агент на имиграционните служби, предизвика остри обществени реакции в САЩ