Такси се вряза в спирка на "Цариградско шосе", 12 са ранени

Такси се вряза в спирка на Цариградско шосе, 12 са ранени

Дванадесет души пострадаха, двама от които тежко, след като такси спука гума и се вряза на спирка на бул. "Цариградско шосе", предаде БГНЕС. Жена на 36 и дете на 12 години са сред тежко пострадалите.

По първоначална информация около 20:30 ч. таксиметров автомобил, движещ се в посока центъра, е спукал гума, вследствие на което се отклонил от пътя и се врязал в спирка на градския транспорт.

На място са били изпратени екипи, които са отцепили района и са транспортирали ранените в болнични заведения.

Полицията спря шествието преди бул. "Ситняково", за да могат да минат линейки. След минути протестът продължи. Хората изчакаха спокойно и не създадоха проблеми, предадоха от "Дарик". Свидетелите на инцидента са в шок, някои припаднали и са ги свестявали.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Зеленски: 60% от оръжията на украинската армия вече се произвеждат в Украйна
Никола Цолов втори във Формула 3, тимът му стана шампион
Иван Иванов спечели титлата от Откритото първенство по тенис на САЩ при юношите
За пръв път в историята хора от общността на ЛГБТ участват официално в поклонение във Ватикана
След оплаквания: OpenAI ще реорганизира екипа, отговарящ за поведението на ChatGPT
Държавният резерв: За 3 години са раздадени над 2 милиона литра вода
"Газпром" предупреждава Европа за риск от недостиг на газ през зимата
Президентът на Венецуела предупреди САЩ да не предизвикват "широкомащабен военен конфликт"