„24 часа”: Саша Безуханова ще е служебен премиер

Общество

Директорът на „Публична администрация" в „Хюлет-Пакард" за развиващите се пазари Саша Безуханова вероятно ще е служебен премиер, научи „24 часа". Според източниците ни президента Росен Плевнелиев се спрял на нея заради безспорната репутация и сериозен управленски капацитет.

Саша Безуханова е завършила магистърска степен „инженер по електронна техника" в Техническия университет през 1985 г. Тя има квалификация по мениджмънт от INSEAD в Сингапур.

Носител е на множество български и международни награди за жени лидери, както и за принос в развитието на IT сектора. Членува в управителните съвети на едни от най-активните в социалния, икономическия и политическия живот на страната организации.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп искал Джани Инфантино за генерален секретар на ООН
Рубио: САЩ са готови за диалог, но Иран не подхожда сериозно към преговорите
На днешната дата, 22 юли. Имен ден празнуват Магда, Магдалена, Мадлен
Радев: Категорично е изключено от българска територия да се водят бойни действия в Близкия изток
Времето: Обилни валежи в почти цялата страна, особено интензивни по морето
Бюджетната комисия одобри бюджета на второ четене след 12-часово заседание
Технополис стартира предварителните поръчки на новите сгъваеми смартфони Samsung Galaxy Z и смарт часовници Galaxy Watch
Парламентът реши: Пламен Тончев поема поста председател на ДАНС