„Левски” и ЦСКА оставиха развръзката за реванша

С резултат 0:0 завърши днешното дерби между отборите на "Левски” и ЦСКА, проследено от малко над 10 000 зрители на стадион „Васил Левски” в София. Двата тима завършиха наравно, без гол в първия мач от осминафиналите на турнира за купата на България.

Всичко между тях ще се реши на реванша, който ще се проведе на 19 декември. Тази среща се очертава като ключова за сезона, защото шансовете им за титлата са илюзорни и единственият трофей, за който могат да се борят реално е именно Купата, отбелязват спортните наблюдатели на bTV.

По-чистите голови положения бяха на страната на "Левски". В 34. минута Мирослав Иванов-Деко удари греда след изпълнение на пряк свободен удар, а в началото на втората част Гари Родригес пропусна сам срещу вратаря.