Жените са по-щедри от мъжете
Маркетинг
Обновена 10:44ч., 25.10.2010
Жените, независимо колко са богати, са по- щедри от мъжете. Това показва ново американско проучване на „Центъра за филантропия към университета в Индиана”. Изследването е измервало нагласите за благотворителност на 8000 американски домакинства. Данните показват, че жените дават наистина повече в сравнение с противоположния пол.
Резултатите показват още, че има фактори, които влияят на нарастващата щедрост на дамите. Един от тях е, че броят на жените, които печелят повече от своите съпрузи, е скочил с 26%.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Пет практични начина за изграждане на култура на казване на истината на работното място
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 17 април. Рождениците днес
На днешната дата |TSMC отчита 58% ръст на печалбата, предупреждава за ефекти от войната с Иран
Компании |Видеокаст „Context by Мениджър”, Епизод 1: Глобалните сътресения и ефектът върху България
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Пет практични начина за изграждане на култура на казване на истината на работното място
Техники за успех |Въпреки оплакванията: Организаторите на Олимпийските игри през 2032 г. в Австралия не се отказват от състезания в река с крокодили
Спорт |На днешната дата, 17 април. Рождениците днес
На днешната дата |TSMC отчита 58% ръст на печалбата, предупреждава за ефекти от войната с Иран
Компании |Цитат на деня
Цитат на деня |Звезди, променени до неузнаваемост
Маркетинг |9 знака, че никога няма да станете богати
Техники за успех | Advertorial |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.